Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- BeckhamRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0