Series
Ratings
156
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 1.5