Movies
Ratings
52
RatatouilleRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Nut JobRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
CarsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 0.5