Series
Ratings
73- Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Busted! Season 2Rated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
Great PretenderRated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5