Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
- Paik's SpiritRated ★ 2.5
- Inspector KooRated ★ 3.5
- Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- I Am SoloRated ★ 4.0
- Strangers in LoveRated ★ 2.5
Cafe Amor Season 2Rated ★ 3.0
Cafe AmorRated ★ 3.5