Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5- Killing RomanceRated ★ 5.0

John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.0