Series
Ratings
27- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0