Series
Ratings
22- AdolescenceRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Six Feet UnderRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 1.5
YouRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5