Series
Ratings
57
Toy SoldiersRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.5
- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5