Series
Ratings
134- Themis' Uncertain CourtRated ★ 5.0
- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.5
- Queen of MarsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- ZENSHURated ★ 3.0
- Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Dead Mount Death Play Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Arknights: Perish in FrostRated ★ 5.0
Dead Mount Death PlayRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0