Series
Ratings
60- Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5
- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5- Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Promise of Chang’anRated ★ 2.5
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
The Orphan of ZhaoRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0- Running ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0