Movies
Ratings
258- RomanceRated ★ 3.5
Three HusbandsRated ★ 4.5
Black MaskRated ★ 4.0
Contract KillerRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 4.5
The God of CookeryRated ★ 3.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Big BossRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.5
- Taoist MutulRated ★ 4.0
- Super KidRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.5