Series
Ratings
84- Shop of the LampRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0- After LifeRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0- The ChairRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Bold TypeRated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5