Series
Ratings
68- AdolescenceRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5