Series
Ratings
37
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- The Sound of Your HeartRated ★ 3.0

Good DoctorRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0