Series
Ratings
226
Something in the RainRated ★ 2.5
Smile, YouRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 2.0