Series
Ratings
30
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.0