Series
Ratings
29
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0