Series
Ratings
15
Good DoctorRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5