Series
Ratings
22
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0- Good GirlsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- The OARated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5- TrinketsRated ★ 4.0
- BondingRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0- Santa Clarita DietRated ★ 4.0