Series
Ratings
35
First LoveRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0