Series
Ratings
100
The Morning ShowRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0- After LifeRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0- Steal HeartRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0