Series
Ratings
299
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
- One DayRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The TrunkRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0