Series
Ratings
26
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0