Series
Ratings
31
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
Oda Cinnamon NobunagaRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0