Series
Ratings
456
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 5.0
TorikoRated ★ 3.0
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Soul EaterRated ★ 4.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.0