Series
Ratings
293
Friends Season 2Rated ★ 4.5- Comedy RoyaleRated ★ 2.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0