Series
Ratings
88
The West WingRated ★ 3.5
The West WingRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Tears of the AntarcticRated ★ 4.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0