Series
Ratings
295- Battle of FatesRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Marvel ZombiesRated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0