Movies
Ratings
27
FriendRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0