Series
Ratings
27
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5