Series
Ratings
11- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0