Series
Ratings
251- Agatha All AlongRated ★ 4.0
- Battle of FatesRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
God of WarRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.5- ArcherRated ★ 3.0
- Uncle GranpaRated ★ 3.5
- Uncle GrandpaRated ★ 3.5
- Uncle GrandpaRated ★ 3.5