Series
Ratings
35- Low LifeRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Live OnRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5