Movies
Ratings
53
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0