Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.5- Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Marco PoloRated ★ 3.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 4.0