Series
Ratings
22
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0

Secret GardenRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0