Series
Ratings
387
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0- Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Practical Guide to LoveRated ★ 1.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- Running Point Season 1Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- First LoveRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5- Family by ChoiceRated ★ 2.5