Series
Ratings
515- Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
- And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Elsbeth Season 1Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 4.0
The Righteous GemstonesRated ★ 3.5- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0