Series
Ratings
281- Love LifeRated ★ 2.5
Love LifeRated ★ 4.0- CassandraRated ★ 3.0
- The DinosaursRated ★ 4.0
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
- The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
- Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5- The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5