Series
Ratings
233- Unknown SeoulRated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 1.5
Solo LevelingRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Marry My HusbandRated ★ 0.5
- Death's GameRated ★ 2.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0