Series
Ratings
185
Lunch QueenRated ★ 3.5- Friends from CollegeRated ★ 3.0
- Friends from College Season 1Rated ★ 3.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Ready or Not: TexasRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 2.5- Dynasty: The MurdochsRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.5- Today's WebtoonRated ★ 3.0
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
- The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- The Newsreader Season 3Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Newsreader Season 2Rated ★ 3.0