Series
Ratings
13
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0