Series
Ratings
179
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Angelic Layer: Battle DollRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5
BeybladeRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 4.0

When a Man Falls in LoveRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0