Titles you rated
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- Under the BridgeRated ★ 3.5
- True HauntingRated ★ 3.0
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
- Love Con RevengeRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
- This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
- Cold Case: Who Killed JonBenét RamseyRated ★ 3.5
- Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.5- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0