Series
Ratings
51
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
Toy SoldiersRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.5
- Good GirlsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- Love NaggersRated ★ 3.0