Series
Ratings
571
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0- The Crown Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SearchRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0