Series
Ratings
54
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Knight RiderRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0