Series
Ratings
68- First LoveRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5

Search: WWWRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0