Series
Ratings
88- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5- When the Stars GossipRated ★ 0.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
When My Love BloomsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Now, We Are Breaking UpRated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0